Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Strategický rámec rozvoje

Strategický rámec rozvoje veřejné správy České republiky pro období 2014-2020 a Rada vlády pro veřejnou správu 

  1. Strategický rámec rozvoje
  2. Rada vlády pro veřejnou správu

logo_EU-ESF-OPZ_a_MVCR.jpg

Strategický rámec rozvoje

Strategický rámec rozvoje veřejné správy České republiky pro období 2014-2020 definuje témata pro další etapu modernizace a rozvoje veřejné správy a eGovernmentu, zejména směrem k zefektivnění a zkvalitnění práce veřejných institucí v souladu se strategickými dokumenty Evropské komise (Evropa 2020) i české vlády (Strategie mezinárodní konkurenceschopnosti ČR 2012-2020 a Národní program reforem České republiky 2014).

Přidruženým cílem tohoto materiálu je zabezpečit pro realizaci všech vytčených cílů a témat maximálně efektivní využití prostředků státního rozpočtu a prostředků strukturálních a investičních fondů v programovém období 2014-2020. Pro nové programové období je počítáno se zásadní modernizací veřejné správy právě pomocí využívání nástrojů eGovernmentu.

Za účelem budoucích koncepčních prací vlády v oblasti veřejné správy byla zřízena Rada vlády pro veřejnou správu (dále také "RVVS"). Informace o činnosti Rady vlády pro veřejnou správu najdete na této webové stránce. Při implementaci strategického cíle 3 Zvýšení dostupnosti a transparentnosti veřejné správy prostřednictvím nástrojů eGovernmentu spolupracuje RVVS s Radou vlády pro informační společnost (dále také RVIS) více o činnosti RVIS.
 

Základní dokumenty

  

Související dokumenty

  

Kontakty:

Ministerstvo vnitra
odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4

Sekretariát:
Tel: 974 816 644
e-mail: osr@mvcr.cz

  

Odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, 20. července 2020

  

vytisknout  e-mailem