Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Výběrová řízení na ředitele archivů

  1. Aktuální výběrová řízení
  2. Archiv výběrových řízení
ARCHIV VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ

Výběrové řízení na obsazení služebního místa vedoucího/vedoucí služebního úřadu - ředitele/ředitelky Moravského zemského archivu v Brně ve 14. platové třídě s termínem podání žádosti do 31. srpna 2023.

Výběrové řízení na obsazení služebního místa vedoucího/vedoucí služebního úřadu - ředitele/ředitelky Státního oblastního archivu v Třeboni ve 14. platové třídě s termínem podání žádosti do 28. srpna 2023.

Výběrové řízení na obsazení služebního místa vedoucího/vedoucí služebního úřadu - ředitele/ředitelky Státního oblastního archivu v Litoměřicích ve 14. platové třídě s termínem podání žádosti do 30. června 2023.

Výběrové řízení na obsazení služebního místa vedoucího/vedoucí služebního úřadu - ředitele/ředitelky Státního oblastního archivu v Hradci Králové ve 14. platové třídě s termínem podání žádosti do 30. června 2023.

Výběrové řízení na obsazení služebního místa vedoucího služebního úřadu - ředitele Národního archivu15. platové třídě s termínem podání žádosti do 22. února 2023.

Výběrové řízení na obsazení služebního místa vedoucího služebního úřadu - ředitele Zemského archivu v Opavě ve 14. platové třídě s termínem podání žádosti do 20. února 2023.

  

vytisknout  e-mailem