Ministerstvo vnitra České republiky

eGovernment

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Sportovec roku 2011 úspěšný pro sportovce Centra sportu MV

Nejlepší sportovci roku byli dekorováni v den státního smutku, a tak se původně zábavný program změnil v poctu sportovců zesnulému exprezidentovi Václavu Havlovi a večer odstartovala minuta ticha.

Zimní mistrovství ČR v plavání s novými rekordy

Od čtvrtka 15. do neděle 18.12. se plavalo o mistrovské medaile na zimním šampionátu v 25m bazénu v Chomutově.

1. nominační závody kulových střelců v Plzni

Dne 17. a 18. prosince 2011 proběhl na střelnici v Plzni – Lobzy první nominační závod kulových střelců.

Čeští biatlonisté zazářili v závodě smíšených štafet

Čeští biatlonisté obsadili při Světovém poháru v rakouském Hochfilzenu druhou příčku v závodě smíšených štafet.

Koudelka v Engelbergu po pádu znovu podruhé bodoval ve SP

Podruhé za sebou se český skokan na lyžích Roman Koudelka vešel v závodu Světového poháru ve švýcarském Engelbergu do elitní desítky. Po sobotní sedmé příčce ji v neděli uzavřel. Zvítězil lídr seriálu...

Biatlonista Holubec devátý ve SP

Český biatlonista Tomáš Holubec skončil devátý ve sprintu v rakouském Hochfilzenu a v pětatřiceti letech dosáhl svého nejlepšího výsledku ve Světovém poháru. Poprvé v sezoně se z výhry radoval Nor Tar...

Český pohár ve volejbale žen Královo Pole Brno – PVK Olymp Praha 0:3

Kromě domácí extraligy, ve které se v letošní sezóně Olympu velmi daří, hraje Olymp ještě jednu soutěž a to Český pohár. Ve 2. kole jsme vyřadili Sokol Palkovice a ve 3. kole 13. 12. 2011 byl na řadě ...

Zimní vrchol domácí plavecké sezóny

Pozvánka na zimní mistrovství ČR v 25m bazénu

Jachtařka Fenclová skončila na MS čtvrtá

Jachtařka Veronika Fenclová si na světovém šampionátu v Perthu dojela pro čtvrté místo ve třídě Laser Radial, k bronzu ji chyběl bod.

Štafeta žen v biatlonu byla desátá

Štafetu žen na 4 x 6 km v rámci Světového poháru v Hochfilzenu dokončily české reprezentantky Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Barbora Tomešová a Lea Johanidesová na desátém místě. S náskokem 13,...

Stránkování: Počet: 97 / 10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 |