Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pozvánka na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě a konferenci "e-ID a veřejné registry"

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci, která se uskuteční v rámci dvanáctého ročníku konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS). Na programu letošního ročníku ISSS je také doprovodná "evropská" konference věnovaná e-identitě občana a veřejným registrům v ČR a EU. 

Tisková konference proběhne v úterý 7. dubna 2009 ve 12:30 hodin v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 375.

Tiskové konference se zúčastní ministr vnitra Ivan Langer, náměstek ministra vnitra Zdeněk Zajíček a generální ředitel České pošty Petr Sedláček. Přítomní seznámí posluchače s principem fungování datových schránek a jejich postavením v rámci informačního systému veřejné správy. Pozornost bude věnována také základním registrům a budoucnosti v oblasti vývoje e-ID a veřejných registrů v Evropě.

Rádi bychom Vás také pozvali na slavnostní zahájení konference ISSS, které proběhne 6. dubna v 10:00 hodin v hlavním sále.

Na programu konference ISSS je celá řada přednášek k aktuálním otázkám rozvoje eGovernmentu v ČR. Dovolujeme si upozornit zejména na cyklus "eGONovi tluče srdce", který je věnován datovým schránkám. Začíná 6. dubna od 8:45 v Malém sále. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani přednášky k tématům Czech POINTů, Základních registrů, eGON center, geoinformační politiky či digitalizace TV vysílání, kterých se zúčastní kompetentní odborníci z MV.

Akreditace novinářů probíhá na adrese babkova@mvcr.cz (tel: 603 190 124).

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  


1. dubna 2009

vytisknout  e-mailem