Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zahájen 2. ročník videosoutěže Natoč chytrý úřad a vyhraj

Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra zahájil druhý ročník videosoutěže „Natoč „chytrý“úřad a vyhraj!“ o chytré hodinky Samsung Gear 2 Neo nebo Fit.  

Méně času na úřadech, minimum papírování, více služeb elektronicky a online, profesionální přístup úředníků... To jsou hlavní cíle „chytré“ veřejné správy v České republice, které mají přispět k jejímu efektivnějšímu fungování, snižování byrokracie a větší otevřenosti úřadů, za významné podpory strukturálních fondů Evropské unie.
 
Patříte mezi pokrokové občany, kteří využívají moderní technologie, aby se zbavili stohů papírových dokumentů, stresu z nedoručení doporučené zásilky nebo front na úřadech? Realizoval váš úřad projekt, který přispěl k modernizaci a elektronizaci veřejné správy za podpory Evropské unie? Natočte o tom krátké video a zapojte se do soutěže. Můžete vyhrát nejen zajímavé ceny, ale také inspirovat občany, kteří výhody elektronizace na úřadech dosud příliš nevyužívají, nebo další úřady, které projekty na modernizaci a elektronizaci svých služeb teprve chystají.
 
Do soutěže se lze zapojit ve dvou kategoriích – v kategorii „pro všechny“ a v kategorii „pro úřady veřejné správy“.
 
V kategorii „pro všechny“ můžete svůj videospot natočit na některé z těchto témat:
  • Jak vy sami vidíte modernizaci úřadů v Česku, co vám nejvíce ulehčuje komunikaci s úřady a jak? Je to Czech POINT s úředními výpisy na jednom jediném místě, odesílání dopisů přes datové schránky zdarma nebo některý ze stovek malých regionálních projektů, jehož výhody využíváte ve vašem kraji? 
  • Máte dojem, že je pořád co zlepšovat? Měly by moderní „chytré“ úřady fungovat ještě jinak, nabízet další služby? Poraďte nám nebo navrhněte, jakým způsobem zlepšit fungování „chytrého“ úřadu v příštím období.
 
V kategorii pro „úřady veřejné správy“ natočte videospot o svém projektu, na který jste získali podporu z Integrovaného operačního programu (o. i. 1.1) nebo Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (o. p. 4.1), a představte ho veřejnosti. Uveďte, co se vám povedlo, v čem vidíte přínos projektu, jaké nové a lepší služby váš úřad díky tomu poskytuje.
 
Své videospoty o délce minimálně 6 a maximálně 45 sekund sdílejte na sociálních sítích YouTube, Facebook, Twitter, Vine nebo Instagram, registrujte se na webu Odboru strukturálních fondů www.osf-mvcr.cz a ve videogalerii vložte odkaz na sdílené video.
 
Nejlepší video z každé kategorie vybere odborná porota na základě kreativity, vtipu a kvality zpracování, další vítěze určí návštěvníci webových stránek svými hlasy. Vítězové obdrží chytré hodinky Samsung Gear 2 Neo nebo Samsung Gear Fit a poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup knih. Navíc prvním deseti soutěžícím, kterým zveřejníme jejich videa, pošleme balíček propagačních předmětů.
 
Soutěž trvá od 15. září 2014 do 14. prosince 2014. Bližší informace k soutěži a její pravidla naleznete na odkaze http://www.osf-mvcr.cz/o-soutezi.
Odkazy do noveho okna

letaksoutezA5

letaksoutezA5 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem