Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přijetí úspěšných olympioniků resortu ministrem vnitra Ivanem Langerem

Dnes, 27. 8. 2008, přijal v Praze ministr vnitra Ivan Langer sportovce resortu Ministerstva vnitra, kteří reprezentovali Českou republiku na Hrách XXIX. olympiády 2008 v Pekingu. Pogratuloval zúčastněným k výsledkům, kterých na této nejvýznamnější světové sportovní soutěži dosáhli, a poděkoval jim za vzornou reprezentaci nejen České republiky, ale i resortu MV. 

"Chtěl bych Vám tímto poděkovat za vzornou reprezentaci Ministerstva vnitra na olympiádě v Pekingu. Velmi si vážím všech vašich úspěchů a pevně věřím, že na další olympiádu pojedeme zase všichni společně," uvedl při slavnostní příležitosti ministr vnitra.

Slavnostní odpoledne patřilo držitelce zlaté a stříbrné medaile, střelkyni Kateřině Emmons, ale také sportovcům, kteří se umístili na 5. místech - zápasníku Marku Švecovi, diskařce Věře Cechlové a veslařce Miroslavě Knapkové, která se však nemohla osobně zúčastnit ( posledně zmiňovaná se podílela také na 6. místě posádky ČR ve dvojskifu), jachtařkám Lence Šmídové a Lence Mrzílkové za 7. místo ve třídě 470 i dálkové plavkyni Janě Pechanové, která v olympijském závodě vybojovala 8. příčku. Na setkání ministr vnitra popřál sportovcům i jejich osobním trenérům zdraví a mnoho úspěchů ve sportovní kariéře.

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  


27. srpna 2008

vytisknout  e-mailem