Státní služba

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání

Úspěšný víkend sportovců Centra sportu MV

S dalšími medailemi střelkyně – juniorky
Na pokračujícím mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v Mariboru získala juniorská reprezentantka střelkyně oddělení brokové střelby CS MV Jitka Pešková bronzovou medaili ve skeetu. V soutěži družstev v této disciplíně získalo družstvo ČR ve složení Jitka Pešková, Barbora Šumová a Radka Mančíková (všechny Centrum sportu MV) zlatou medaili a titul juniorských mistryň Evropy.

Adéla Hanzlíčková obstála v těžké konkurenci
V silně obsazeném turnaji nejvyšší kategorie v zápase, který proběhl o víkendu v polském hlavním městě Varšavě, vybojovala sportovkyně oddělení úpolových sportů CS MV Adéla Hanzlíčková ve váze do 63 kg 3. místo, když porazila úřadující vicemistryni světa.
V mužské kategorii ve váze do 85 kg z Centra sportu MV prošel turnajem úspěšně také celkově osmý Artur Omarov. V 1. kole byl jeho soupeřem mistr světa Francouz Noumonvi a ve 2. kole Chorvat Žugaj (brozový na MS). Omarov podlehl až ve čtvrtfinále olympijskému vítězi Mišinovi z Ruska.

Juniorský mistr Evropy v tenisu
Na mistrovství Evropy juniorů do 16 let v Moskvě zvítězil sportovec CS MV Patrik Rikl ve dvouhře, když ve finálovém souboji zdolal Rusa Dubrivného s výsledkem 6:4, 6:1.

Veronika Kozelská Fenclová na ME
12. místo z 98 lodí obsadila na ME v jachtingu třídy Laser Radial sportovkyně CS MV Veronika Kozelská Fenclová.