Státní služba

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání

Mistrovství světa juniorů v rychlobruslení

Nikola Zdráhalová o sobě dává vědět

V polském hlavním městě Varšavě probíhalo ve dnech 20.–22. února 2015 juniorské mistrovství světa v rychlobruslení. Svěřenkyně trenéra Petra Nováka sportovkyně Centra sportu MV Nikola Zdráhalová se umístila v konečném pořadí víceboje na 5. místě, když na tříkilometrové trati skončila šestá a v závodě na 1500 m dokonce obsadila čtvrtou pozici. Příjemným překvapením bylo šesté místo družstva České republiky v moderní soutěžní disciplíně –teamsprintu. Na umístění se podílely sportovkyně Centra sportu MV Nikola Zdráhalová a teprve šestnáctiletá Natálie Kerschbaummayr.
O mladé sportovní disciplíně – teamsprintu –  by mohlo být  v budoucnu uvažováno jako o další soutěžní kategorii světových šampionátů, případně o jejím zařazením do olympijského programu.