Státní služba

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání

Vítězné německé tažení biatlonistky Veroniky Vítkové

V závodě s hromadným startem se české ženy ani muži neztratili

V neděli 11. ledna čekal biatlonistky i biatlonisty ve Světovém poháru závod s hromadným startem.
Ani v posledním závodě v Oberhofu s hromadným startem na 12,5 km nenechala Veronika Vítková „bednu“ odpočinout. Úspěšná sportovkyně Centra sportu MV vystoupila tentokrát na druhý ze stupňů vítězů a v celkovém pořadí SP se posunula na pátou pozici. Druhá z českých účastnic závodu Gabriela Soukalová se také vešla do první desítky - v konkurenci 30 nejlepších biatlonistek dojela desátá a v průběžném pořadí SP je na 11. místě.

Odpoledne čekal závod se společným startem na 15 km nejúspěšnější biatlonisty. Výborného výsledku v  něm i přes pád a zlomenou hůlku dosáhl Michal Šlesingr, umístil se na pátém místě, Ondřej Moravec skončil třináctý. V průběžném pořadí SP je Moravec šestý a Šlesingr dvanáctý.