Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra navštívil Jihočeský kraj

Ministr vnitra Jan Kubice, první náměstek ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost Jaroslav Hruška a náměstkyně ministra vnitra pro ekonomiku a provoz Miroslava Oliveriusová dnes 6. ledna 2012 navštívili Jihočeský kraj. Zahájili tak pracovní výjezdy po krajích. 

 

Delegace ministerstva vnitra se nejprve setkala se zástupci Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje a poté se zástupci krajské policie.

"Zde v Jihočeském kraji jsem se setkal jak u Hasičského záchranného sboru, tak u policie s velmi kvalitním přístupem manažerů. Současná ekonomická situace není lehká. Tito manažeři si to velmi dobře uvědomují a představili mi jasné vize svých sborů do budoucnosti a také přesný plán vyhodnocení situace. Mým hlavním cílem cest po regionech je prodiskutovat současnou ekonomickou situaci, která je vážná v celé Evropě. Jsem velmi rád, že v Jižních Čechách se s touto situací snaží velmi pozitivně vypořádat. Celá návštěva proběhla ve velmi otevřeném a upřímném duchu a toho si vážím,“ uvedl ministr vnitra.

Ředitel Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Lubomír Bureš dále ministra vnitra informoval například o aktuálním stavu hasičské techniky. S krajským ředitelem Policie Jihočeského kraje se zase diskutovalo mj. o bezpečnostní situaci v kraji.

Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem