Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dnes byl jmenován náměstkem ministra vnitra pro ekonomiku a provoz Ing. Jiří Jirka

Ministr vnitra Ivan Langer dnes jmenoval do funkce náměstka ministra vnitra pro ekonomiku a provoz Ing. Jiřího Jirku. Jiří Jirka nahradí ve funkci Ing. Blanku Vysloužilovou, MBA, která se vzdala své funkce k 30. 6. 2008. 

"Rád bych do našeho týmu přivítal novou posilu a popřál panu náměstkovi mnoho úspěchů v jeho působení v našem resortu. Velmi rád bych poděkoval Blance Vysloužilové za skvěle odvedenou práci za rok, který v našich řadách strávila," řekl ministr vnitra Ivan Langer.

"Působení na ministerstvu vnitra je pro mne velkou výzvou. Věřím, že se mi zde podaří zúročit a rozvinout své pracovní zkušenosti a že budu pro tento velmi dynamický úřad přínosem," řekl po svém jmenování náměstek.

Ing. Jiří Jirka se narodil v roce 1955. Vystudoval ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské, obor systémové inženýrství. V letech 1990-2007 působil jako kvestor Univerzity Palackého v Olomouci. Předtím prošel různými ekonomickými pozicemi v podnikovém ředitelství Pozemní stavby Olomouc.

Během své mnohaleté praxe se podílel na činnosti profesních organizací a účastnil se projektů v oblasti univerzitního školství (mimo jiné s důrazem na řízení, výzkum, vývoj, či lidské zdroje).

Ing. Blanka Vysloužilová odchází z MV na vlastní žádost. Od 1. 8. 2008 nastoupí v novém působišti mimo resort MV.

  

Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

  


1. července 2008

vytisknout  e-mailem