Státní služba

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Biatlonová exhibice v Jablonci nad Nisou

Na závěr úspěšné biatlonové sezony se koná ve středu 23. března 2016 v 15.30 hod. v biatlonovém areálu v Jablonci nad Nisou exhibice za účasti reprezentantů seniorské i juniorské kategorie a MČR mužů a žen v biatlonovém supersprintu.

Právě končící sezona korunovaná velkým křšiťálovým glóbem Gabriely Soukalové za celkové vítězství ve Světovém poháru a třemi malými glóby za prvenství ve sprintu, stíhacích závodech a závodech s hromadným startem byla úspěšná i pro další sportovce oddělení biatlonu CS MV: Jaroslav Soukup byl stříbrný v závodě s hromadným startem na mistrovství Evropy v Rusku, junioři se radovali z  bronzu a dorostenky získaly stříbro na MS juniorů a dorostu v závodě štafet.  Biatlonová exhibice bude tak bezpochyby pro všechny návštěvníky skvělou  tečkou za letošní náročnou sezonou.