Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Avízo – Tisková konference k problematice zaměstnávání cizinců

Ve čtvrtek 30. března 2017 Vás zveme na tiskovou konferenci k problematice zaměstnávání cizinců. Součástí tiskové konference bude i zhodnocení celorepublikové policejní akce „Cizinec“. 

Na pomoc krajanům uvolní Ministerstvo vnitra 40 milionů korun

Na návrh Ministerstva vnitra dnes, 29. března 2017, uvolnila vláda ze státního rozpočtu další peníze na pomoc při přesídlování krajanů. Na realizaci programu asistence českým krajanům při jejich přesí... 

Lucie  Nováková  - 29.3.2017

Ministerstvo vnitra dá na pomoc s migrací 150 milionů korun

Dnes, 29. března 2017, vláda schválila priority Koncepce Ministerstva vnitra pro asistenci uprchlíkům a státům pod silnými migračními tlaky. 

Lucie  Nováková  - 29.3.2017

Bezpečnostní sbory si polepší, vláda schválila klíčový materiál

Na návrh Ministerstva vnitra schválila dnes, 29. března 2017, vláda navýšení platových tarifů pro příslušníky bezpečnostních sborů. Bezpečnostní sbory si tak s platností od 1. července 2017 polepší o ... 

Lucie  Nováková  - 29.3.2017

Rada hospodářské a sociální dohody podpořila přístup ministerstva k problematice zaměstnávání cizinců

Již po druhé se sešel pracovní tým Rady hospodářské a sociální dohody k zaměstnávání zahraničních pracovníků, jehož vznik iniciovala tripartita počátkem roku 2017. 

Lucie  Nováková  - 23.3.2017

Ministr vnitra: Útok v Londýně nemá spojitost s ČR, není nutné zvyšovat bezpečnostní opatření

Na základě vyhodnocení informací od partnerů ze Spojeného království se potvrdil předpoklad, že včerejší útok v Londýně ani osoba pachatele nemá žádné vazby na Českou republiku. 

Prohlášení ministra vnitra k bezpečnostní situaci

V souvislosti s incidentem před budovou britského parlamentu jsou naše bezpečnostní složky v kontaktu s partnery ve Velké Británii. 

Přehled možných dopadů revize evropské směrnice o zbraních

V souvislosti se schválením evropské směrnice o zbraních a v návaznosti na prohlášení ministra vnitra Milana Chovance zveřejňujeme možné dopady dané revize směrnice. 

Lucie  Nováková  - 14.3.2017

Prohlášení ministra vnitra

Jsem potěšen změnou stanoviska hnutí ANO ve věci evropské směrnice týkající se omezení držení zbraní. Ještě před několika dny představitelé hnutí ANO, včetně pana kolegy Stropnického, na různých fórec... 

V rámci pracovní skupiny panuje shoda: Nechceme komplikovat zaměstnávání cizinců

Již po třetí se dnes, 13. března 2017, sešla pracovní skupina, která řeší rozvoj průmyslových zón a s ním související vyšší koncentraci lidí v daných oblastech. Všichni zúčastnění včetně zástupců Svaz... 

Lucie  Nováková  - 13.3.2017

 

Stránkování: Počet: 2177 / 218 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 218 |

vytisknout  e-mailem