Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Informace pro cizince

English English      Русский Русский

 

AKTUALITY A UPOZORNĚNÍ:     

 • Z důvodu stěhování zpět na adresu Pražská 1257/23, České Budějovice, bude oddělení pobytu cizinců Jihočeský kraj, pracoviště České Budějovice v době od 12. 5. do 23. 5. 2014 dočasně uzavřeno, a to bez náhrady. Od 26. 5. 2014 budou klienti odbavováni na původní adrese oddělení - Pražská 1257/23, České Budějovice. 
  V období uzavření pracoviště se klienti mohou obracet na pracoviště oddělení pobytu cizinců Jihočeský kraj v Písku nebo Jindřichově Hradci nebo další pracoviště OAMP MV ČR. 
 • Vážení klienti, v rámci zkvalitňování služeb úřadu je s platností od 3. 3. 2014 zřízena pro oddělení pobytu cizinců Praha a Středočeský kraj jednotná objednávací telefonická linka. Pro objednání v Praze a Středočeském kraji tak bude nově sloužit pouze jediné telefonní číslo 974 820 680. Provoz telefonické linky se řídí „pravidly pro objednávací linku“ (pdf, 30 kB) a pracovní doba je Po - Čt od 8 do 16, Pá od 8 do 14 hod. Děkujeme.  
    
 • Z důvodu dočasného přestěhování oddělení pobytu cizinců Jihočeský kraj, pracoviště České Budějovice jsou od 4. 11. 2013 klienti odbavování na adrese Průmyslová 163/9, České Budějovice, 1. patro. Úřední hodiny a kontaktní údaje pracoviště zůstávají beze změny. Děkujeme za pochopení.    
   
 • Prosíme věnujte pozornost novým pravidlům pro komunikaci s Infolinkou OAMP MV ČR pro cizince! Čtěte zde
   

 

_______________________________
 
Upozornění:
Tyto webové stránky jsou v současné době ve výstavbě a jsou průběžně doplňovány. Obsah jednotlivých článků nelze považovat za kompletní znění zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR. (PDF, 1 MB)

 

 

vytisknout  e-mailem