Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Abecední seznam sportovců

SEZNAM INSTRUKTORŮ SPORTU OLYMPU CENTRA SPORTU MV
A B C D E F G H CH J K L M N O P R S T U V Z
Příjmení Jméno Ročník Sport
A
Adamovská Eiška 2001 sportovní lezení
Albini Marcel  2001 zápas řeckořímský
Antošová Lenka 1991 veslování
B
Bárta Jan 1984 silniční cyklistika
Bárta Marek 1992 atletika - disk
Bartl Miloš 1994 box
Beccari Fabio 2000 střelba broky
Běhounek Matěj 1999 boby
Bendová Ester 2003 atletika - 100 m př., 400 m př.
Bendová Nikola 1999 atletika - 100 m, 200 m
Benešová Alena 1998 dálkové plavání
Bielesz Jakub 1998 zápas řeckořímský
Borkovec Jan 1993 střelba broky
Boroš Michael 1992 cyklokros
Brabcová Aneta 1992 střelba kule
Brabcová Karolína 2000 střelba kule
Brázdová Lucie 1995 střelba kule
Bursa Jakub 2003 plavání
C
Capová Gabriela 1993 alpské lyžování
Čejka Jan 2001 plavání
Činková Veronika 2002 veslování
D
Davidová Markéta 1997 biatlon
Desenský Michal 1993 atletika - 200 m, 400 m
Doležálek Jan 2002 atletika - hod kladivem
Dobeš Adam 1992 boby
Dostálová Veronika  1992 volejbal
Dubovská Martina 1992 alpské lyžování
E
Etrichová Gabriela 1993 střelba kule
F
Fernstädtová Anna 1996 skeleton
Flamíková Pavlína 1998 veslování
Franc Josef 1979 moto - plochá dráha
Fruhvirtová Brenda 2007 tenis
Fruhvirtová Linda 2005 tenis
G
Gracík Daniel 2004 plavání
H
Hanzlíčková Adéla 1994 zápas volný styl
Havlíčková Lucie 2005 tenis
Holasová Aneta 2001 sportovní gymnastika
Hornig Vítězslav 1999 biatlon
Hrdličková Zina  2003 střelba broky
Hrivňák Pavol 2001 box
Hroneš Jakub 2004 snowboard
Hudeček Štěpán 2003 freeski
Ch 1998
Charvátová Lucie 1993 biatlon
Chlupáč Petr 2002 moto - plochá dráha
I
Ivanka Filip 2002 judo
J
Jančařík Lubomír 1987 stolní tenis
Jandíková Natálie 2005 plavání
Jílková Viktorie 2007 box
Jiránková Iveta 1995 taekwondo
Jirka Jan 1993 atletika - 200 m, 4x100 m
Jislová Jessica 1994 biatlon
Juška  Radek 1993 atletika - skok do dálky
K
Kalhousová Lucie 1996 volejbal
Karlík Mikuláš 1999 biatlon
Klammert David 1994 judo
Klíma Daniel 2002 moto - plochá dráha
Klusková Karolína 2002 synchronizované plavání
Koblasa Ivo 1993 sport handicapovaných - cyklistika
Kolář Josef 1997 vzpírání
Konečný Martin 1997 atletika - hod oštěpem
König Oliver 2002 moto - silniční závody motocyklů
Kopáčová Gabriela 1998 volejbal
Korčák Daniel 2000 střelba broky
Kozubek Matěj 1996 dálkové plavání
Král Ondřej 1999 badminton
Krčmář Michal 1991 biatlon
Krsek Matěj 2000 atletika - 200 m, 400 m
Krýzl Kryštof 1986 alpské lyžování
Kučera Kamil 1985 vzpírání
Kvěch Jan 2001 moto - plochá dráha
L
Labaštová Alena 2002 alpské lyžování
Lavický Karel 1985 jachting
Lehečka Jiří 2001 tenis
Lipták Jiří 1982 střelba broky
Louda Jan 1999 badminton
M
Macháč Tomáš 2000 tenis
Mäki Kristiina 1991
atletika - 1500 m, 5000 m
Mareček Jonáš 2001 biatlon
Matelová Hana 1990 stolní tenis
Mendrek Adam 1995 badminton
Mezuliániková Diana 1992 atletika - 1500 m, 5000 m
Miculyčová  Iveta 2005 cyklistika - BMX Frestyle
Michalcová Anna 2002 zápas - volný styl
Mikyska Tomáš 2000 biatlon
Milík Václav 1993 moto - plochá dráha
Mráz Daniel 2004 silniční cyklistika
N
Neuhortová Kristýna 1997 veslování
Neuman Dominik 1995 silniční cyklistika
Nosková Linda 2004 tenis
Novák Petr 1999 box
Novotníková Radka 1995 veslování
O
Obdržálek Tomáš 2003 silniční cyklistika
Omarov Artur 1988 zápas řeckořímský
Ondra Adam 1993 sportovní lezení
Orság Jiří 1989 vzpírání
P
Palanti Alessia 2003 jachting
Pančochová Šárka 1990 snowboard
Pašková Simona 2001 veslování
Paulusová Markéta 1998 judo
Pek Martin 1989 skateboard
Pešková Veronika 1994 volejbal
Petr Jiří 1994 judo
Petrov Petr 1989 vzpírání
Pinc Martin 1993 box
Podhráský Martin 1983 střelba kule
Podrazilová Barbora 2001 veslování
Podrazilová Eliška 2001 veslování
Polák František 2001 vzpírání
Polanský Tomáš 1998 stolní tenis
Pospíšilová Michala 2000 veslování
Procházka Jáchym 1997 boby
Procházka Petr 1999 atletika - hod diskem
Procházka Tomáš 2003 atletika
Přidal Tomáš 2004 silniční cyklistika
Přívratský Jiří 2001 střelba kule
Pulkrábek David 1993 judo
R, Ř
Řeha Filip 2001 silniční cyklistika
S, Š
Sáblíková Martina 1987 rychlobruslení - dlouhá dráha
Salač Filip 2001 moto - silniční závody motocyklů
Sasínek Filip 1996 atletika - 1500 m
Schejbal Pavel 2000 střelba kule
Schejbalová Veronika 2000 střelba kule
Skalská Anna 2004 judo
Smetanová Michaela 2003 sportovní lezení
Stewartová Moira Catherine 1995 atletika - půlmaratom, maraton
Stráník Martin 1990 sportovní lezení
Stránský Josef 2001 střelba broky
Stránský Petr 1997 vzpírání
Stromšík Zdeněk 1994 atletika - 100 m, 4x100 m
Svoboda Jan 2000 judo
Svoboda Petr 1984 atletika - 110 m překážek
Šamánková Dorota 2002 mogul skiing
Šimáňová Pavlína 1996 volejbal
Šindelářová Anna 1998 střelba broky
Šmídová Nicole  1999 volejbal
Šplechtnová Barbora 2002 atletika - 100 m, 200 m, 100 m př.
Štefánková Kateřina 2001 střelba kule
Štěpán Vladimír 1995 střelba broky
Štolbová Petra 2001  taekwondo
Štreichl Martin 2000 vzpírání
Štvrtecký Jakub 1998 biatlon
Šumová Barbora 1995 střelba broky
Švíková Barbora 2004 jachting
T
Telecký Štěpán 2004 silniční cyklistika
Teplý Ondřej 1995 jachting, tř. Finn
Teplý Viktor 1990 jachting, tř. Laser Standard
Tesař Jan 1990 atletika - 400 m
Tuček Martin 1995 atletika
Ťoupalík Adam 1996 silniční cyklistika
U
V
Václavík Adam 1993 biatlon
Václavíková Eliška 1999 biatlon
Varga Oldřich 1993 zápas řeckořímský
Včelička Martin 2002 střelba broky
Vinklárková Tereza 1998 biatlon
Voborníková Tereza 2000 biatlon
Z, Ž
Zábojník Matěj 2000 plavání - 100 a 200 m prsa
Zabystřan Jan 1998 alpské lyžování
Zahálka Matěj 1993 silniční cyklistika
Záleský Dominik 1995 boby
Zámečník Jan 1996 střelba broky
Zavadilová Alžběta 2002 veslování
Zdráhalová Nikola 1996 rychlobruslení - dlouhá dráha
Zelenka Michal 2003 zápas


Olymp Centrum sportu MV, 21. ledna 2022

vytisknout  e-mailem