Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání

Výsledky sportovců Olympu CS MV

V týdnu od 26. do 1. 1. 2023

V týdnu od 19. do 25. 12. 2022

Novinářská anketa Sportovec roku 2022

Mládí vpřed! aneb Jak Olymp Centrum sportu Ministerstva vnitra ovládl juniorskou kategorii na vyhlášení ankety Sportovec roku 2022.

V týdnu od 12. do 18. 12. 2022

Nejlepší tenisovou juniorkou světa je podle mezinárodní federace ITF členka OLYMP CS MV Lucie Havlíčková!

V sedmnácti letech má Lucie Havlíčková ještě celou tenisovou kariéru jistě před sebou, ale nutno říci, že už nyní se sportovní účet rodačky z Prahy třpytí parádními úspěchy. Letošní juniorské Roland G...

Markéta Davidová září

Krásná zpráva z Hochfilzenu. Česká biatlonistka vybojovala v závodě Světového poháru ve sprintu stříbro a ve stíhacím závodě bronz.

Petra Štolbová porazila úřadující mistryni světa na finálové světové Grand Prix v taekwondo

Praha 11. prosince 2022 - Česká taekwondistka Petra Štolbová bodovala na světové Grand Prix v saudskoarabském Rijádu. Na finálovém setkání Grand Prix, kam je zváno 16 nejlepších z olympijského ranking...

V týdnu od 5. do 11. 12. 2022

Markéta Davidová se raduje z druhého místa

Biatlonistka nezačala sezonu špatně. Po dvou sedmých místech v Kontiolahti, vybojovala v Hochfilzenu stříbro a to ze sprintu žen na 7,5 km.