Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Předání 680 nových automobilů Policii ČR

Pozvánka na tiskovou konferenci 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
 
dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní předání nových automobilů Policii ČR, které proběhne v pátek 14. listopadu 2008 od 11 hodin na Masarykově okruhu v Brně. Policii bude předáno 500 octavií ve verzi policejní, 100 octavií ve verzi civilní a 80 dodávkových speciálů pro dopravní policii.
Předání se mimo jiné zúčastní ministr vnitra Ivan Langer, policejní prezident Oldřich Martinů, ředitelé krajských správ a další zástupci Policie ČR.
 
Poprvé zde předvedeme také moderní technologie, které by se již v průběhu příštího roku měly stát standardní součásti nových vozů. Novináři budou mít navíc možnost vyzkoušet si na vlastní kůži jízdu na okruhu a spolu se známými závodními jezdci.
 
Pro zájemce z Prahy zajistíme odvoz od budovy Ministerstva vnitra ČR v 8 hodin (předpokládaný návrat cca 15 hodin zpět do Prahy), účastníci z Brna mají možnost využít zajištěné dopravy z Mendlova náměstí u tramvajové zastávky, odjezd je plánován v 9,45 hodin (návrat cca ve 13,30).
Vaši účast, prosíme, potvrďte do 11. listopadu do 17 hodin, abychom mohli zajistit dostatečnou přepravní kapacitu a to na e-mailovou adresu mala@mvcr.cz nebo na telefon 603-190-123.
 

Dále prosíme účastníky slavnostního předání aby, se akreditovali do čtvrka 13. listopadu 2008 na níže uvedených kontektech.

 
Kontaktní osoba: Hana Malá, tiskový odbor MV - tel 974 833 239, mobil 603 190 123.
 
Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí
 

vytisknout  e-mailem