Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Veřejná správa

Aktuální číslo, o časopisu Veřejná správa, předplatné, komerční prezentace, redakce, dosud vyšlo, archivní rubriky, odkazy na portály úřadů krajů a statutárních měst, webový aligátor 

Vážení čtenáři,

čtrnáctideník Veřejná správa vychází v počtu 26 čísel za rok. Aktuální cena předplatného pro rok 2018 je 728 Kč za celoroční předplatné. Půlroční předplatné (13 čísel) stojí 364 Kč.

Počínaje 1. dubnem 2002 se ujal distribuce vítěz veřejné obchodní soutěže, kterou se stala společnost Moraviapress, a.s. Tento distributor zajišťuje dodávky aktuálních výtisků Veřejné správy jejich předplatitelům, ale i doposílku starších čísel.

Předplatitelé mají k dispozici zelenou linku: 800 100 314 případně 516 205 176, na které mohou hlásit změny v předplatném, reklamace, nové objednávky, storna a další své požadavky.

Jak si objednat časopis? Stačí jen vyplnit přiloženou objednávku a odeslat ji na e-mail verejna.sprava@moraviapress.cz. Po odeslání objednávky distributor vystaví zájemci o předplatné zálohovou fakturu, po jejíž úhradě zahájí dodávky (popř. i zpětné).

Zaslání objednávek předplatného je možné klasickou poštou na adresu:
Moraviapress a.s., U Póny 3061, Břeclav 690 02 s poznámkou „Předplatné“

Objednávka ke stažení (xls, 21 kB).

Vydavatel: Ministerstvo vnitra
Sídlo vydavatele: Nad Štolou 3, 170 34 Praha 7
Tisk: Tiskárna Ministerstva vnitra

vytisknout  e-mailem