Státní služba  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Odlet dalších sportovců Centra sportu MV do Soči

V úterý 4. února 2014 odletěla ze kbelského letiště další část sportovců Centra sportu Ministerstva vnitra, především bobisté, rychlobruslaři na krátké tratě a lyžařky. Celkem Centrum sportu MV vyšle na ZOH čtyřiadvacet sportovců. 

 

Rychlobruslařka Kateřina Novotná nám před odletem popsala své pocity: „Včera jsem byla nervózní, když jsem balila, ale dneska už se cítím zase skvěle, takže se do Soči hrozně těším.“ Ohledně očekávaného umístění nám sdělila: „V short tracku je těžké něco předvídat, zvláště pro mě v tuto sezónu, která byla taková nevyrovnaná, takže doufám, že překvapím. Všechny okolo i sama sebe.

Lyžařka Šárka Strachová obsadila v generálce před OH 9. místo ve slalomu a cítí se dobře: "Když to srovnám se závody na přelomu roku a začátku ledna, tak se teď cítím mnohem lépe. Forma stoupá a doufejme, že stoupat ještě bude," prozradila. Zároveň naznačila, že olympiáda v Soči pro ni bude specifická: "Je to moje třetí olympiáda a myslím si, že určitě i poslední. Bude jiná i v tom, že budu na zahájení  a ponesu vlajku české výpravy. Hodně se na to těším."

vytisknout  e-mailem