Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přívětivý úřad obcí III. typu 2020

Upozornění: Slavnostní předávání cen Přívětivý úřad 2020 se z důvodu opatření přijatých během pandemie Covid-19 odkládá na podzim 2020. 

Privetivy_urad_obci_III_typu_2020_-_ikonka.PNGNa slavnostním předávání bude pokřtěna již pátá publikace příkladů dobré praxe.

Další informace budou s předstihem zveřejněny.
 

Způsob přihlášení:

V druhé polovině ledna 2020 byl obcím s rozšířenou působností rozeslán elektronický on-line dotazník k soutěži Přívětivý úřad 2020 v kategorii obcí III. typu. Obce mohou tento dotazník vyplňovat a elektronicky odeslat odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy Ministerstva vnitra do 20. února 2020.
 

O soutěži:

Přívětivý úřad je soutěží mapující stav přívětivosti a otevřeností obecních a městských úřadů vůči občanům a jejich potřebám. Základní hodnotící kategorií je poskytování nadstandardních služeb či běžných služeb v nadstandardní kvalitě. Cílem soutěže je ocenit snahu představitelů obcí/měst a obecních/městských úřadů ve zvyšování přívětivosti úřadu. V prvním ročníku v roce 2016 se do soutěže v kategorii obcí III. typu přihlásilo 190 měst (a městských částí Prahy).
 

Historie soutěže Přívětivý úřad:


Ke stažení: 

Odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, 11. května 2020

  

vytisknout  e-mailem