Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přívětivý úřad obcí II. typu 2018

Ministerstvo vnitra vyhlašuje třetí ročník motivační soutěže Přívětivý úřad v kategorii obcí s pověřeným obecním úřadem. Oceněny budou opět nejpřívětivější úřady v rámci krajů a tři nejlepší úřady v rámci celé republiky. 

Privetivy_urad_obci_II_typu_2018_-_logo.jpgZpůsob přihlášení

Na začátku září 2018 byl starostům a tajemníkům z obcí s pověřeným obecním úřadem rozeslán elektronický on-line dotazník k soutěži Přívětivý úřad 2018 v kategorii obcí II. typu. Zástupci obcí mohou tento dotazník vyplňovat a elektronicky odeslat odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy Ministerstva vnitra do konce září 2018.
 

Ke stažení:

O soutěži

Přívětivý úřad je soutěží mapující stav přívětivosti a otevřeností obecních a městských úřadů vůči občanům a jejich potřebám. Základní hodnotící kategorií je poskytování nadstandardních služeb či běžných služeb v nadstandardní kvalitě. Cílem soutěže je ocenit snahu představitelů obcí/měst a obecních/městských úřadů ve zvyšování přívětivosti úřadu.
 

Publikace dobré praxe

Soutěž opět doprovází sběr příkladů dobré praxe a vydání publikace. Cílem publikace je nabídnout inspiraci dalším obecním a městským úřadům České republiky.
 

Kam dál:

  

Odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, 10. září 2018

  

vytisknout  e-mailem