Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference Moderní veřejná správa 2020

Přijměte pozvání na pátý ročník konference Moderní veřejná správa, který se uskuteční ve dnech 10. a 11. června 2020 v Olomouci. 

Největší konference Ministerstva vnitra k veřejné správě opět na jednom místě shromáždí osobnosti z národní, regionální i lokální úrovně veřejné správy. Dozvíte se nejnovější novinky z legislativy, postupu v digitalizaci, ale také příklady dobré praxe obcí.
 

Na co se můžete těšit:

Program konference se zaměří na novinky, které v praxi ovlivní výkon veřejné správy na obcích. Z tradičních bloků se vrátí přehled nové legislativy s dopadem na obce z dílny Ministerstva vnitra, blok k rozvoji českého eGovernmentu, příklady dobré praxe obcí ze soutěže Přívětivý úřad a z Cen Ministerstva vnitra za kvalitu ve veřejné správě. Obsahově se konference zaměří také na budoucnost veřejné správy do roku 2030. Součástí konference bude rovněž 15. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě.

Konference je určena zejména starostům, hejtmanům, zastupitelům obcí a krajů, tajemníkům obcí, úředníkům územních samosprávných krajů a úředníkům státní správy. Nicméně je otevřena také širší veřejnosti se zájmem o veřejnou správu.
 

Doprovodný program:

Jako doprovodný program připravujeme slavnostní večer v olomoucké Pevnosti poznání, na kterém budou předány Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu ve veřejné správě za rok 2019.
 

Program a registrace:

Program konference se zaměří na novinky, které v praxi ovlivní výkon veřejné správy na obcích. Z tradičních bloků se vrátí přehled nové legislativy s dopadem na obce, blok k rozvoji digitalizace veřejné správy, příklady dobré praxe obcí ze soutěže Přívětivý úřad a z Cen Ministerstva vnitra za kvalitu ve veřejné správě. Obsahově se konference zaměří i na budoucnost veřejné správy do roku 2030 (SMART veřejná správa, inovace ve veřejné správě, využití Big Dat, vizualizace dat). Představeny budou také tematické projekty z tzv. Norských fondů.

Registrace probíhá prostřednictvím online formuláře na adrese:

Na konferenci není vybírán registrační poplatek.
 

Kontaktní osoby:

  

Konference je pořádána v rámci projektu Implementační jednotka Strategického rámce rozvoje veřejné správy České republiky pro období 2014-2020, reg. č. CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0000125. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského sociálního fondu.

Konference_MVS_2020_-_logo.jpg

Odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, 18. února 2020

  

vytisknout  e-mailem