Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference Moderní veřejná správa 2020

Přijměte pozvání na pátý ročník konference Moderní veřejná správa. Z důvodu mimořádných opatření přijatých vládou ČR se konference neuskuteční v původním červnovém termínu, ale bude odložena na podzim 2020. 

Největší konference Ministerstva vnitra k veřejné správě opět na jednom místě shromáždí osobnosti z národní, regionální i lokální úrovně veřejné správy. Dozvíte se nejnovější novinky z legislativy, postupu v digitalizaci, ale také příklady dobré praxe obcí.
 

Na co se můžete těšit:

Program konference se zaměří na novinky, které v praxi ovlivní výkon veřejné správy na obcích. Z tradičních bloků se vrátí přehled nové legislativy s dopadem na obce, blok k rozvoji digitalizace veřejné správy, příklady dobré praxe obcí ze soutěže Přívětivý úřad a z Cen Ministerstva vnitra za kvalitu ve veřejné správě. Obsahově se konference zaměří i na budoucnost veřejné správy do roku 2030 (SMART veřejná správa, inovace ve veřejné správě, využití Big Dat, vizualizace dat). Představeny budou také tematické projekty z tzv. Norských fondů.

Konference je určena zejména starostům, hejtmanům, zastupitelům obcí a krajů, tajemníkům obcí, úředníkům územních samosprávných krajů a úředníkům státní správy. Nicméně je otevřena také širší veřejnosti se zájmem o veřejnou správu.
 

Doprovodný program:

Jako doprovodný program připravujeme slavnostní večer v olomoucké Pevnosti poznání, na kterém budou předány Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu ve veřejné správě za rok 2019.
 

Program a registrace:

Registrace probíhá prostřednictvím online formuláře na adrese:

  • registrace je nyní pozastavena.

Na konferenci není vybírán registrační poplatek.
 

Kontaktní osoby:

  

Konference je pořádána v rámci projektu Implementační jednotka Strategického rámce rozvoje veřejné správy České republiky pro období 2014-2020, reg. č. CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_019/0000125. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského sociálního fondu.

EU-ESF-OPZ_-_MV_-_UPOL-PF_-_OL_-_OL_Kraj-loga.PNG

Odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, 15. dubna 2020

  

vytisknout  e-mailem