Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Informace o stavu řízení

English English      Русский Русский

DŮLEŽITÉ:

Kliknutím na níže umístěný excelový soubor naleznete přehled povolených žádostí o přechodný, dlouhodobý či trvalý pobyt včetně žádostí o prodloužení prvních dvou typů pobytu za vybrané období a nově prodloužení dlouhodobého víza. Tento přehled neobsahuje žádosti o krátkodobá či dlouhodobá víza.

Tento přehled je souhrnem pouze povolených žádostí, nikoli žádostí zpracovávaných či zamítnutých.

Po otevření souboru, který obsahuje samostatný list pro Dlouhodobé a přechodné pobyty a samostatný list pro Trvalé pobyty, se vám zobrazí seznam čísel jednacích žádostí za vybraná období. Čísla jednací jsou za každé období řazena vzestupně. Abyste vyhledali vaše číslo jednací, stiskněte na klávesnici CTRL + F a do kolonky "najít" zadejte číslo jednací vaší žádosti, nebo jakoukoli jeho část, v kolonce "kde" vyberte "sešit" a stiskněte tlačítko "najít vše".

Příklad: Pokud je číslo vaší žádosti OAM-0334-5/PP-2015, pak budete v dokumentu hledat 334/PP-2015. Nalezený výsledek bude vypadat takto: OAM-334/PP-2015.

Pokud funkce vyhledávání vaše číslo jednací najde, znamená to, že byla vaše žádost povolena. V takovém případě, volejte na tel. číslo pracoviště MV ČR, pod kterým je Vaše číslo jednací v seznamu uvedeno. Čísla jednací jsou v seznamu řazeny v sekcích dle jednotlivých pracovišť.

Pokud své číslo jednací na seznamu nenajdete, nesnažte se kontaktovat pracoviště ani informační linku, průběžně sledujte tento seznam a vyčkejte, až budete kontaktováni.

Seznam rozhodnutých žádostí je aktualizován jednou týdně.

Seznam rozhodnutých žádostí nově obsahuje samostatný list pro zaměstnanecké karty.


Odbor azylové a migrační politiky, 21. února 2017

vytisknout  e-mailem