Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Čeští i evropští představitelé diskutovali o nástroji kvality veřejné správy CAF

Ve středu, 19. října 2022, se v Praze v rámci českého předsednictví v Radě EU uskutečnila konference uživatelů Společného hodnoticího rámce (CAF). Akci organizovalo Ministerstvo vnitra ve spolupráci s Evropským institutem veřejné správy (EIPA) a na přípravě spolupracovala sekce veřejné správy a eGovernmentu a sekce pro státní službu. 

CAF představuje přístup k řízení kvality veřejné správy cílící na zvyšování spokojenosti klientů se službami úřadu, zvyšování efektivity úřadů a na rostoucí kvalitu života občanů ve městech. Konference se zaměřila na řízení kvality ve veřejné správě v ČR, inovace ve veřejné správě a v regionech a příklady dobré praxe v řízení inovací a prezentace zástupců organizací veřejné správy v rámci ČR i EU.

Ministerstvo vnitra je národním gestorem metodiky CAF a spolupracuje s organizacemi, které tuto metodiku využívají. Zároveň také uděluje Ceny MV za kvalitu ve veřejné správě úřadům, které tento přístup dlouhodobě využívají.

Akci pořádá v dvouletých intervalech předsednická země EU pro představitele veřejné správy, kteří se aktivně zabývají řízením kvality a řízením inovací ve veřejné správě.

Klára Dlubalová
pověřená řízením odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem