Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Novou ředitelkou policejní školy v Praze je Ivana Ježková

Vyšší policejní školu a Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze od dnešního dne, 15. července 2022, povede nová ředitelka plk. Ivana Ježková. Ta u Policie ČR působí již od roku 1995. Výběr nové ředitelky se uskutečnil formou výběrového řízení. 

Ministerstvo vnitra na volné služební místo ředitele Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Praze vypsalo standardní výběrové řízení. Do řízení se přihlásilo celkem osm uchazečů. Výběrová komise doporučila ministru vnitra jako nejvhodnějšího kandidáta pro obsazení tohoto místa plk. Ivanu Ježkovou. Proto ji ministr vnitra k dnešnímu dni ustanovil do funkce ředitelky. Nová ředitelka splňuje svými odbornými kvalitami požadavky kladené na tuto náročnou pozici. 

Plk. Ivana Ježková působí u Policie ČR na různých služebních místech již od roku 1995. Má pracovní zkušenosti z oblasti policejního školství a vzdělávání. V minulosti pracovala na Vyšší policejní škole Ministerstva vnitra v Pardubicích a donedávna působila u Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy.


Klára Dlubalová
pověřená řízením odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem