Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra je na facebooku

Ministerstvo najdete od dnešního dne, 1. 12. 2021, i na facebooku. Díky účtu @vnitro_cz chce úřad zvyšovat veřejné povědomí o aktuálním dění, blíže komunikovat s občany a informovat o zajímavostech a perličkách ze své agendy. Účet napomůže také při oznamování akcí pořádaných ministerstvem a rozšiřování informací o nových pracovních pozicích. 

Facebook nám nabízí další příležitost přiblížit se občanům. Můžeme zde komunikovat napřímo se sledujícími, rychle reagovat na dotazy a ukázat se v trochu jiném světle. Od nového roku navíc plánujeme seriál Středa s MV, kdy budeme celý den „na drátě“,“ říká ředitelka odboru tisku a public relations Klára Dlubalová.

Kromě facebooku @vnitro_cz je ministerstvo aktivní i na twitteru (@vnitro). Účet tento rok oslavil 10leté výročí a pomalu se blíží milníku 60 tisíc sledujících.

Pokud chcete odebírat tiskové zprávy MV, napište prosím na e-mail press@mvcr.cz. Zajímají-li Vás reportáže, rozhovory, zajímavosti či odborná témata z policejního prostředí, sledujte časopis Policista (@casopispolicista).

Klára Dlubalová
pověřená řízením odboru tisku a public relations 

vytisknout  e-mailem