Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra jednal se starostkou Zbraslavi o dostavbě policejního areálu

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se dnes, 4. října 2019, sešel se starostkou MČ Praha Zbraslav Zuzanou Vejvodovou. Tématem jednání byla dostavba stávajícího areálu Policie ČR v Praze - Zbraslavi. Schůzky se rovněž zúčastnil policejní prezident Jan Švejdar a další zástupci městské části. 

O plánované dostavbě policejního areálu Zbraslav jednali ministr vnitra Jan Hamáček a policejní prezident Jan Švejdar společně se zástupci městské části Praha Zbraslav. Hlavním bodem jednání byl rozvoj areálu a především jeho dopravní napojení na strakonickou dálnici. Starostkou MČ Praha Zbraslav byli informováni, že právě dopravní situace nejvíce rezonuje mezi obyvateli této městské části.

Jan Hamáček se proto rozhodl iniciovat jednání mezi Ministerstvem vnitra, Ministerstvem dopravy, Ředitelstvím silnic a dálnic a MČ Praha Zbraslav, které se bude věnovat řešení dopravní situace. Zároveň vznikne memorandum zaručující, že dokud nebude vybudováno napojení na strakonickou dálnici, dostavba areálu nezačne.

"Je důležité, aby byli spokojeni jak občané Zbraslavi, tak policisté. Proto budou jednání pokračovat i za účasti ministerstva dopravy a ŘSD, kde se budeme věnovat křižovatce se Strakonickou," uvedl Jan Hamáček s tím, že jednání proběhne v řádech několika týdnů.

  

Klára Dlubalová
pověřená řízením odboru tisku a public relations

  

Odkazy do noveho okna

DSC_0071.JPG

DSC_0071.JPG 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem