Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vyhlášení otevřené výzvy č. 20 v rámci Azylového, migračního a integračního fondu

Ministerstvo vnitra vyhlásilo otevřenou výzvu pro předkládání projektových žádostí v rámci národního programu Azylového, migračního a integračního fondu, finančního nástroje Evropské unie pro podporu společné politiky v oblasti řízení migračních toků. 

Dne 15. ledna 2019 vyhlásil odbor fondů Evropské unie v oblasti vnitřních věcí novou otevřenou výzvu pro předkládání žádostí o podporu z národního programu Azylového, migračního a integračního fondu (NP AMIF). V rámci 20. výzvy je možné předkládat návrhy projektů, které budou zaměřeny na provoz center pro podporu integrace cizinců ve všech krajích České republiky s výjimkou Středočeského kraje, ve kterém realizace integračního centra v současnosti probíhá na základě výzvy č. 16 až do 30. 6. 2020.

Výzva je vyhlášena v rámci tzv. druhého specifického cíle zaměřeného na integraci státních příslušníků třetích zemí. Integrační centra jsou jedním z klíčových nástrojů integrační politiky České republiky a jejich provoz v současnosti probíhá ve všech krajích a je financován v rámci projektů NP AMIF. Ve 13 ze 14 krajů projekty po třech letech 30. 6. 2019 skončí. Je tedy nezbytné zajistit provoz center i v následujícím období, proto MV přistoupilo k vyhlášení nové otevřené výzvy.

Žádosti o podporu je možné předkládat do 11. března 2019 do 16:00 hod.

Bližší podrobnosti o vyhlášené výzvě naleznete na tomto místě.

EU-AMIF_a_MVCR_logo.jpg

vytisknout  e-mailem