Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra se opětovně zúčastní mezinárodního veletrhu "FOR ARCH 2018"

Ministerstvo vnitra se pravidelně již několik let účastní mezinárodního veletrhu FOR ARCH. Na veletrhu i v letošním roce, ve dnech 18. - 22. září 2018, budou experti Ministerstva vnitra a Policie ČR nabízet občanům užitečné rady a informace v oblasti prevence kriminality zejména k zabezpečovací technice, ostraze a ochraně objektů. Rezortní expozice bude umístěna v Poradenském centru v hale č. 4 - 4B21. 

V expozici Ministerstva vnitra bude možné získat informace o Programu Bezpečná lokalita či o preventivním programu Bezpečná země. Program Bezpečná lokalita přispívá k postupné pozitivní změně v chování obyvatel k vlastnímu i společnému majetku a k jeho následné ochraně. Program vhodně doplňuje ostatní programy prevence kriminality na místní úrovni především zájmem a iniciativou konkrétních občanů řešit bezpečnostní otázky a situace. Projektem Bezpečná země se snažíme informovat v co nejširším měřítku veřejnost o všech možnostech a způsobech řešení zabezpečení prostřednictvím mechanických zábranných a zámkových systémů. Má ji zároveň poučit o tom, na co si dávat pozor, jak správně postupovat při výběru či jak vytvořit co nejefektivnějším způsobem skutečně účinnou ochranu. Autorem projektu je Cech mechanických zámkových systémů ČR a Ministerstvo vnitra převzalo nad tímto projektem záštitu.

Ministerstvo vnitra ve spolupráci s pořádající společnostní ABF připravilo i doprovodný program veletrhu. Konkrétně se jedná o dvě odborné konference, které se budou konat dne 19. září 2018. Dopolední část s názvem "Zabezpečte se! Chraňte majetek sobě i svým sousedům" je neveřejná a přístupná pouze pro experty Ministerstva vnitra, Policie ČR, Cechu mechanických zámkových systémů ČR a další specialisty. Odpolední část s názvem "Bezpečná škola - základ bezpečné obce" je opět určena pro pozvané experty včetně zástupců škol a školských zařízení.

Připravovaná expozice Ministerstva vnitra včetně doprovodného programu na veletrhu FOR ARCH 2018 je tak především zaměřena na oblast bezpečnosti osob a majetku. Jde o aktivitu, která vytváří bezpečné podmínky pro spokojený život našich občanů.

Volná vstupenka na veletrh ke stažení viz:
http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=df11e96aae2f72344ff08085e1c17d53

  

Marika Vitnerová
pověřena řízením odboru tisku a PR

  

vytisknout  e-mailem