Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra k výsledkům výběrového řízení na generálního ředitele České pošty

Výběrové řízení na nového generálního ředitele státního podniku Česká pošta vyhrál Roman Knap, dosavadní generální ředitel firmy SAP Česká republika a SAP Slovensko. V následujících dnech proběhne mezi vítězným kandidátem a Ministerstvem vnitra jednání o dalším postupu včetně konkrétního termínu nástupu. 

Ministerstvo vnitra dnes, 30. dubna 2018, ukončilo výběrové řízení na generálního ředitele České pošty, s. p. Ministr vnitra se s výsledky a s doporučením komise seznámil dnes po jednání vlády.

Do výběrového řízení se přihlásilo 19 osob, 13 z nich splnilo podmínky a zúčastnilo se ústního pohovoru. Ústní pohovor úspěšně absolvovalo šest uchazečů. Největší zkušenosti, znalosti a nejlépe prezentovanou vizi dalšího rozvoje státního podniku dle výběrové komise prokázal a představil generální ředitel firmy SAP Česká republika a SAP Slovensko Roman Knap.
Výběrovou komisi tvořili zástupci Ministerstva vnitra, dozorčí rady České pošty, zástupce Úřadu vlády, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva financí, tedy odborníci vybraní po posouzení odborných kompetencí.
Složení výběrové komise
 
  • Nováček Jiří, předseda komise, první náměstek ministra vnitra pro řízení sekce vnitřní bezpečnosti a policejního vzdělávání
  • Dzurilla Vladimír, zmocněnec pro IT při Úřadu vlády
  • Suchoňová Kateřina, pověřená řízením kanceláře ministra vnitra
  • Landa Ondřej, náměstek ministryně financí
  • Konderla Tomáš, Ministerstvo průmyslu a obchodu
Marika Vitnerová
pověřená řízením odboru tisku a PR 

vytisknout  e-mailem