Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra získalo Křišťálovou lupu 2017 za registr smluv

Projekt informačního systému registr smluv, který realizovalo Ministerstvo vnitra pro publikaci smluv veřejných institucí ve formátu otevřených dat, získal 1. místo v anketě Křišťálová lupa 2017 v kategorii Veřejně prospěšná služba – cena České televize. 

Odborná porota složená z osobností podnikatelského, mediálního a internetového světa vybrala projekt Ministerstva vnitra z deseti nominovaných projektů. Cenu v průběhu slavnostního vyhlášení v Divadle Archa přebíral Roman Vrba, ředitel odboru eGovernmnet, který byl i autorem projektu. "Ocenění první cenou mě velmi potěšilo a je pro nás významným impulsem do další práce, protože je to potvrzení toho, že směr, který jsme v rozvoji eGovernmnetu zvolili, je správný a oceňuje jej i veřejnost," uvedl Roman Vrba. 
Anketa Křišťálová Lupa 2017 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2017. Dvanáctý ročník internetové ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz

Co  je registr smluv?
Všechny státní a veřejnoprávní instituce, územně samosprávné celky, státní podniky, právnické osoby, v nichž má většinovou majetkovou účast stát nebo územní samosprávný celek, a další instituce definované zákonem  o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv, uveřejňování těchto smluv a o registru smluv mají od 1. července 2016 povinnost zveřejňovat nově uzavírané smlouvy s plněním nad 50 tis. Kč bez DPH v registru smluv. Smlouvy musí být publikovány v otevřeném a strojově čitelném formátu včetně metadat. Registr smluv je dostupný na adrese www.smlouvy.gov.cz.
Lucie Nováková
ředitelka odboru tisku a PR
Odkazy do noveho okna

Křišťálová lupa 1

Křišťálová lupa 1 

Detailní náhled

Křišťálová lupa 2

Křišťálová lupa 2 

Detailní náhled

Křišťálová lupa 3

Křišťálová lupa 3 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem