Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Úspěchy i příběhy sportovců OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra přibližuje nový web

Aktuality, velké příběhy, rozhovory, ale i pohledy za oponu každodenního dění, rozsáhlé fotogalerie i přehledné profily sportovců, to vše nabízí nový web OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra, který najdete na adrese www.olympcsmv.cz. 

Začátek roku 2017 potvrdil skvělými výsledky výjimečné kvality hlavních hvězd – Gabriely Koukalové, Martiny Sáblíkové nebo Adama Sebastiana Helceleta.  Pod značkou OLYMP se ale připravuje 150 instruktorů, tedy profesionálních sportovců, a dalších 150 smluvních sportovců, většinou mladých nadějí. K tomu jim vytváří zázemí téměř stovka trenérů, lékařů a dalších zaměstnanců.

„OLYMP je určen k přípravě nejen sportovců, kteří jsou významnou pozitivní reklamou resortu, ale umožňuje také zvyšovat zdatnost policistů a hasičů. Doufám, že se o vašich dalších úspěších dočtu na novém webu, řekl včera, 30. března 2017, ministr vnitra Milan Chovanec sportovcům, které ocenil během neformálního setkání po úspěšné zimní sezoně 2016/2017.

„Můžeme být hrdí na výsledky našich reprezentantů a chceme o nich dát ještě víc vědět, říká náměstek ministra vnitra Jiří Zmatlík, který v průběhu letošní zimní sezony sledoval mnohé medailisty OLYMPU přímo na sportovištích.

„Po zkušebním režimu a ladění detailů bychom s webem olympcsmv.cz rádi seznámili i širší sportovní veřejnost. V říjnu loňského roku jsme představovali nové logo OLYMPU, nyní pomocí nového moderního webu dál rozvíjíme identitu značky, dodává Jiří Beran, ředitel OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra.

Web kromě rozsáhlé servisní části s přehledy výsledků i profily sportovců OLYMP CS MV přináší i osobnější pohledy, nové postřehy a původní reportáže.

Lucie Nováková
ředitelka odboru tisku a public relations
 

vytisknout  e-mailem