Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Biatlonisté OLYMPU mají v Jablonci nové zázemí

V pondělí 12. 12. 2016 byla v Jablonci nad Nisou slavnostně otevřena zrekonstruovaná ubytovna pro biatlonisty. 

„Budova byla postavena před třiceti lety a díky této rekonstrukci a dostavbě nové části se i zázemím pro sportovce dostáváme do moderní éry. Biatlonisté, jakožto profesionální sportovci, nám dělají radost svými výsledky a konečně mají i profesionální zázemí,“ sdělil při slavnostním zahájení náměstek ministra vnitra Jiří Zmatlík.

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili také Zdeněk Bříza z Ministerstva školství, hejtman Libereckého kraje Martin Půta, primátor Jablonce nad Nisou Petr Beitl, ředitel OLYMP Centra sportu Jiří Beran, sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor a šéftrenér biatlonové reprezentace Ondřej Rybář.

K dispozici je celkem 16 zrekonstruovaných bytů. K tomu mají biatlonisté i další reprezentační sportovci OLYMPU k dispozici pět pokojů a tělocvičnu, vše vybavené speciálním systémem Hypoxico, který modeluje vysokohorské prostředí. Ve výčtu novinek nechybí ani garáž a servisní místnost pro přípravu lyží. V létě přibude ještě nejmodernější lyžařský trenažér pro důkladnou přípravu techniky.

Odkazy do noveho okna

Slavnostní otevření zrekonstruovaného biatlonového zázemí v Jablonci.jpg

Slavnostní otevření zrekonstruovaného bi... 

Detailní náhled

Zázemí 1.jpg

Zázemí 1.jpg 

Detailní náhled

Zázemí 2.jpg

Zázemí 2.jpg 

Detailní náhled

Zázemí 3.jpg

Zázemí 3.jpg 

Detailní náhled

Nové zázemí.jpg

Nové zázemí.jpg 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem