Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vyjádření Milana Chovance k dalšímu útoku v MF Dnes

Deník Andreje Babiše pokračuje v jednostranné a účelové kampani. Mám k dispozici důkazy, jež to jednoznačně dokládají. MF Dnes to ale nezajímá. 

Deník Andreje Babiše MF Dnes uveřejnil dnešního dne sérii dalších článků, jejichž cílem je pokračovat v manipulativní kampani proti mé osobě, kterou zahájil o den dříve. Účelovost jejich přístupu dostatečně ilustruje fakt, že se mne včera nikdo z redaktorů ani nepokusil kontaktovat, aby mi poskytl prostor k vyjádření. Mně se mezitím prostřednictvím advokátní kanceláře, jež mou investici do bytu v Plzni zařizovala, podařilo zajistit dokumenty a informace, jež zcela vyvracejí konstrukci uměle vytvářenou zaměstnanci Andreje Babiše. Jde zejména o tyto dokumenty:

1. Mám k dispozici posudek vypracovaný znalcem v listopadu roku 2014, jehož předmětem je ocenění bytové jednotky, kterou jsem o několik měsíců později koupil. Posudek jednoznačně konstatuje stav bytu a dochází k ceně 2,550 milionu korun. 

2. Mám k dispozici posudek, jejž nechala vypracovat jedna z největších bank v ČR. Účelem tohoto posudku bylo poskytnutí hypotečního úvěru na jeden z dalších tří obdobných bytů v tomto domě. Jde o byt již zcela dokončený. Tento posudek třetí strany je z dubna letošního roku a dochází k tržní ceně 3,5 milionu korun.

3. Byl jsem informován ze strany prodávajícího, že jeho společnost disponuje nově udělenou bezpečnostní prověrkou. V rámci řízení byly zkoumány i některé související záležitosti, včetně tohoto developerského projektu.

4. Nad rámec těchto informací pochopitelně mám i vlastní fotodokumentaci, jež detailně mapuje stav bytu poté, co jsem ho koupil, a ještě před tím, než jsem zahájil další stavební úpravy.

Konstatuji, že tyto dokumenty a informace jednoznačně usvědčují redakci MF Dnes z účelového a neprofesionálního jednání. Nezbývá mi v této situaci nic jiného než konzultovat svoje další kroky s právním zástupcem. Milan Chovanec
ministr vnitra

vytisknout  e-mailem