Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Prohlášení ministra vnitra k dnešnímu lživému článku v deníku MF Dnes

Důrazně se ohrazuji proti textu titulního článku dnešního vydání deníku Mladá Fronta Dnes, jenž patří do skupiny Agrofert. Ze strany redakce jde o záměrnou propagandistickou manipulaci s mými výroky a s výroky reprezentantů Ministerstva vnitra.  

Článek pak obsahuje vyloženě lživá tvrzení, včetně samotného titulku. Snaha zahájit debatu o způsobu lepší ochrany internetu před kriminálním jednáním je zde účelově zaměňována s praktikami totalitních zemí. Buď jde o hrubou novinářskou a editorskou chybu, nebo o cílenou diskreditaci reprezentantů politických konkurentů majitele vydavatelství.

V této souvislosti nelze přehlédnout, že právě média tohoto vydavatelství stojí poslední dva týdny v čele mediální kampaně, která těží z kriminálního napadení e-mailové korespondence premiéra Sobotky. Pokud má vedení vydavatelství MAFRA zájem o to, aby si udrželo pověst nezávislého vydavatele, pak je třeba se za tento dnešní novinářský faul omluvit. V opačném případě lze konstatovat, že volební kampaň začala a že bude vedena opravdu všemi myslitelnými prostředky, včetně zneužívání kdysi nezávislých médií.

 

Milan Chovanec
ministr vnitra

vytisknout  e-mailem