Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Adriana Krnáčová odchází z Ministerstva vnitra. V křesle náměstkyně ji nahradí Jana Vildumetzová

Náměstkyně ministra vnitra pro veřejnou správu a legislativu Adriana Krnáčová odchází na vlastní žádost z Ministerstva vnitra. Ve funkci ji od 1. prosince 2014 nahradí Jana Vildumetzová, výkonná ředitelka Svazu měst a obcí, zastupitelka Karlovarského kraje a někdejší starostka Horního Slavkova.  

 

Adriana Krnáčová se rozhodla opustit funkci náměstkyně ministra vnitra s ohledem na skutečnost, že byla zvolena primátorkou hlavního města Prahy. „Děkuji Adrianě Krnáčové za práci, kterou na Ministerstvu vnitra odvedla. Nebylo jí málo a její agenda nebyla jednoduchá. Zároveň přeji Janě Vildumetzové hodně sil při zvládání úkolů, které ji čekají,“ prohlásil ministr vnitra Milan Chovanec.
 
Jana Vildumetzová se narodila v roce 1973 v Karlových Varech. Vystudovala Vysokou školu pedagogickou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, na níž získala titul Mgr. V roce 2002 byla zvolena zastupitelkou Horního Slavkova na Karlovarsku a o čtyři roky později byla zvolena tamní starostkou. Před dvěma lety se stala zastupitelkou Karlovarského kraje. Výkonnou ředitelkou Svazu měst a obcí je od října 2013.
 
 
Lucie Nováková
ředitelka odboru tisku a public relations
 

vytisknout  e-mailem