Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Milan Chovanec jednal s policejním prezidentem o stabilizaci policie ve Zlínském kraji

Ministr vnitra Milan Chovanec se dnes, v pondělí 4. srpna 2014, sešel s policejním prezidentem plk. Tomášem Tuhým. Diskutovali především o nutnosti stabilizovat policii ve Zlínském kraji po odchodu dvou vedoucích funkcionářů. 

 

Ministr se s policejním prezidentem shodli, že policie ve Zlínském kraji potřebuje po mediálních kauzách z poslední doby především klid na práci. Je také nutné důkladně prošetřit podezření, kterým minulé vedení čelilo. „Nechceme nikoho předem odsuzovat ani nikomu uškodit. Celou záležitost necháme precizně prošetřit a do konce srpna budeme s určitostí vědět, co se v krajské policii ve Zlíně vlastně dělo,“ uvedl Milan Chovanec k prošetřování nákupů objektů krajskou policií ve Zlíně.
 
Policejní prezident také ministra vnitra seznámil s náměstkem Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk. Jindřichem Kučerou, který byl pověřen řízením krajské policie. Plk. Kučera ministra ubezpečil, že jeho prioritou bude policii na Zlínsku stabilizovat. Všichni se také shodli na tom, že je třeba dát policii ve Zlínském kraji co nejdříve nového ředitele. „Nového ředitele ve Zlínském kraji chci vybrat nejpozději do konce září tohoto roku,“ doplnil plk. Tomáš Tuhý.
 
Ministr i policejní prezident Jindřicha Kučeru ujistili plnou podporou jak Policejního prezidia, tak Ministerstva vnitra.
 
 
 
Lucie Nováková
ředitelka odboru tisku a public relations 

vytisknout  e-mailem