Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra nabízí finanční podporu při zapojení do programů EU

Program je aktuální pro výzvu CIP ICT-PSP a Safer Internet pro rok 2014. 

Za účelem zvýšení účasti tuzemských subjektů v projektech financovaných z programů EU (dříve komunitárních programů) v oblasti informační společnosti vyhlašuje Ministerstvo vnitra program „Podpora zapojení do programů EU“, jehož cílem je finančně motivovat k účasti v jednotlivých evropských projektech, resp. být iniciátorem těchto projektů. Finanční podporu je možné získat na úhradu nákladů souvisejících s účastí v projektu. 
 
V současné době je program aktuální především pro výzvu Rámcového programu pro konkurenceschopnost a inovace (CIP ICT-PSP), jehož poslední 7. projektová výzva s uzávěrkou 14. května 2013 byla zaměřena na témata a cíle ze strategie Digitální agenda pro Evropu a obsahuje 5 základních témat. Program podpory je možné využít rovněž pro předkládání projektů v rámci výzvy programu Bezpečnější internet (Safer Internet), jehož poslední výzva byla uzavřena 23. května 2013.
 
Vyplněnou žádost o podporu finanční spoluúčasti příjemce se všemi náležitostmi zasílejte na adresu Ministerstva vnitra nejpozději do 4. dubna 2014. Podrobnosti naleznete v příručce pro žadatele „Podpora zapojení do programů EU pro rok 2014“.


Odbor veřejné správy a eGovernmentu, 10. března 2014

vytisknout  e-mailem