Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

V Hradci Králové se uskutečnila 10. národní konference kvality

V Hradci Králové se 18.–19. února 2014 konala jubilejní 10. národní konference kvality ve veřejné správě. Program byl mj. zaměřen na výměnu zkušeností z oblasti zvyšování výkonnosti a kvality organizací veřejné správy, na vzdělávání úředníků a inovace ve veřejné správě. Nemalá část účastníků se při hodnocení deseti let na cestě ke kvalitě zamýšlela i nad tím, jak dál v nastoupené cestě pokračovat. 

 

Pořadatelem konference bylo Ministerstvo vnitra společně s Královéhradeckým krajem a Radou kvality ČR s podporou města Hradec Králové.
 
V úterý 18. února 2014 byly ve večerních hodinách už tradičně slavnostně předány ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě. Ocenění za kvalitu předala náměstkyně ministra vnitra pro sociální, zdravotnické a právní zabezpečení, bezpečnostní výzkum a programové řízení Monika Pálková, ocenění za inovaci předali ředitel odboru veřejné správy a eGovernmentu Ministerstva vnitra Bohdan Urban a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.
 
Pro ocenění si do královéhradeckého kongresového centra přišlo na třicet zástupců krajů, měst a městských částí. Šlo např. o města Žatec, Most, Chomutov, Děčín, Tábor, Hlučín, Nové Město na Moravě nebo Přerov.
 
Prestižní Cenu za inovaci ve veřejné správě za rok 2013 získala např. Jihlava za možnost připomínkování územního plánu on-line, Kopřivnice za zefektivnění využití výsledků metod a nástrojů kvality ve veřejné správě pro řízení města a městského úřadu či Uherské Hradiště za agendy odboru správy majetku města v prostředí internetu a e-Analýzy bezpečnosti.
 
Více informací o 10. ročníku národní konference kvality získáte na stránkách www.kvalitavs.cz.

 
Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem