Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Konference k právu shromažďovacímu

Ve dnech 5. - 6. prosince 2013 se v prostorách objektu Zařízení služeb Ministerstva vnitra – Hotel Solenice uskuteční konference k právu shromažďovacímu. Ministerstvo tak reaguje na vlnu shromáždění, se kterou se úřady a policie potýkaly v průběhu léta. 

Cílem konference má být seznámit zástupce krajských a obecních úřadů a velitelů bezpečnostních opatření Policie ČR se zákonem o právu shromažďovacím a aktuální judikaturou. Zdůrazněna bude nutnost dobré spolupráce mezi obcí a policií, představeny budou příklady dobré praxe. Společná účast zástupců obcí a policie pomůže k navázání užší spolupráce při zvládání shromáždění. 
  
Program celé konference se bude konat v prostorách Hotelu Solenice.
 
Konference k právu shromažďovacímu v aplikační praxi se koná pod záštitou ministra vnitra v demisi Ing. Martinem Pecinou, MBA. Konference navazuje na 1. pilíř opatření, která mají vést ke zlepšení situace v sociálně vyloučených lokalitách.
 
V případě zájmu zástupců obecních úřadů o účast na konferenci prosím kontaktujte sekretariát odboru bezpečnostní politiky (obp@mvcr.cz), a to do 27. 11. 2013.

vytisknout  e-mailem