Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Úředníci převzali ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci

Jihomoravský kraj za aktivity v oblasti boje s korupcí, město Plzeň za integraci cizinců migrujících za prací nebo města Litoměřice, Kopřivnice a Chrudim za uplatňování principů udržitelného rozvoje na místní či regionální úrovni, to jsou některé projekty a úřady, které v úterý 19. února 2013 získaly ocenění v soutěži Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2012.  

Slavnostní předání se uskutečnilo v Brně během 9. ročníku Národní konference kvality. Ocenění předali např. náměstek ministra vnitra Robert Ledvinka či hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Celou událost zaštítil ministr vnitra Jan Kubice.
 
„Chtěl bych poděkovat všem úředníkům, kteří nepolevují v kvalitní a poctivé práci, za to, co pro veřejnou správu dělají,“ uvedl během slavnostního večeranáměstek ministra vnitra pro veřejnou správu Robert Ledvinka s tím, že právě oceněné úřady jsou důkazem, že veřejnou správu skutečně lze smysluplně reformovat. Na závěr večera byl také ohlášen pořadatel příštího, jubilejního 10. ročníku Národní konference kvality. Po Brnu převezme v roce 2014 štafetu východočeský Hradec Králové.
 
Soutěž rozšířena o personalistu roku
Záměrem resortu vnitra je oceněním podpořit úřady, které aktivně hledají a nacházejí cesty k neustálému zvyšování kvality své práce. Soutěž je navíc od letošního roku rozšířena o cenu Personalista veřejné správy. Vítězkou nultého ročníku a první úřednicí, která se může pyšnit titulem „Personalista roku“, se stala Eva Tomášková z Magistrátu města Děčín. Do finále se společně s ní dostali ještě personalistka Krajského úřadu Vysočina Ivana Hanáková Kosourová a personalisté Miroslav Křepel z Liberce a Kamil Dominik Slapnička z Mostu.
 
Pro ocenění si do brněnského hotelu Voroněž přišlo na 30 zástupců krajů, měst či městských částí. Mj. města Černošice, Chomutov, Šlapanice, Jilemnice, Uherské Hradiště, Městská část Praha 13 nebo Praha – Libuš. Seznam oceněných naleznete v příloze. Informace o 9. ročníku Národní konferenci kvality pak na www.kvalitavs.cz.
 
Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem