Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

9. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě

Ministerstvo vnitra, Jihomoravský kraj, Statutární město Brno a Rada kvality ČR pořádají 9. ročník Národní konference kvality ve veřejné správě, který se uskuteční ve dnech 19.-21. února 2013 v Brně.  

 

Konference bude po poledni zahájena plenárním zasedáním, kde vystoupí pozvaní hosté s příspěvky zaměřenými na řízení kvality ve veřejné správě.
 
Druhý den bude současně probíhat pět odborných sekcí: Kvalita ve veřejné správě „jak dělat věci správně“ (jejím hlavním tématem bude model CAF a procesní řízení ISO), Inovace ve veřejné správě (v sekci se představí vítězové soutěže Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu
a inovaci ve veřejné správě pro rok 2012), Lidské zdroje a kvalita (se zaměřením na například na personální strategie, organizační řád, hodnocení a vedení osobního spisu zaměstnance, vzdělávání v oblasti etiky a protikorupčního opatření), sekce e-Government (obsahem bude eGovernment nástroj modernizace a zlepšování dostupnosti veřejné správy) a Komerční sekce (zaměřená na propagaci nástrojů a služeb poskytovaných veřejné správě, které vedou ke zvyšování kvality).
 
Poslední den konference bude věnován tématu Jak dál zvyšovat kvalitu ve veřejné správě.
 
V programu vystoupí cca 75 přednášejících včetně moderátorů/moderátorek a také několik soukromých společností.
 
Organizátoři si vyhrazují právo na změnu programu konference.
 
Podrobný program konference je k dispozici na www.kvalitavs.cz.

vytisknout  e-mailem