Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pozvánka na konferenci „Rovné příležitosti“

V úterý 5. června 2012 se od 9.30 hod. do 15.00 hod. uskuteční v konferenčním sále Ministerstva vnitra konference „Rovné příležitosti“. Ministerstvo vnitra na ní představí svou práci v oblasti rovnosti žen a mužů a srovná své zkušenosti se zkušenostmi jiných úřadů.  

 V rámci programu konference vystoupí se svým příspěvkem Lucia Zachariášová z Ministerstva práce a sociálních věcí, která se bude věnovat tématu plnění opatření na vyrovnání šancí pro ženy a muže na národní úrovni. O stejné problematice, ale na úrovni Ministerstva vnitra bude hovořit Eva Ferrarová. S tím, do jaké míry je rovnost žen a mužů zajištěna institucionálně, seznámí posluchače Petr Pavlík. Otázce (vyššího) zastoupení žen v politice a ve vedoucích funkcích se bude věnovat Jana Smiggels Kavková. Problematikou používání genderově korektního jazyka ve veřejné správě se pak bude zabývat Jana Valdrová. 
 
Součástí konference bude také vyhlášení vítězných úřadů v rámci soutěže Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem, kterou Ministerstvo vnitra pořádá ve spolupráci s Gender Studies, o.p.s., již šestým rokem.
 
Další informace k programu konference naleznete v příloze.
 
 
Konference „Rovné příležitosti“
kdy
úterý 5. června 2012
čas
9.30 – 15.00
kde
Nad Štolou 3, Praha 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kontaktní osoba: Eva Ferrarová (eva.ferrarova@mvcr.cz, 974 832 018)
 
 
Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem