Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministr vnitra navštívil Jihočeský kraj

Ministr vnitra Jan Kubice, první náměstek ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost Jaroslav Hruška a náměstkyně ministra vnitra pro ekonomiku a provoz Miroslava Oliveriusová dnes 6. ledna 2012 navštívili Jihočeský kraj. Zahájili tak pracovní výjezdy po krajích. 

Delegace ministerstva vnitra se nejprve setkala se zástupci Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje a poté se zástupci krajské policie.

"Zde v Jihočeském kraji jsem se setkal jak u Hasičského záchranného sboru, tak u policie s velmi kvalitním přístupem manažerů. Současná ekonomická situace není lehká. Tito manažeři si to velmi dobře uvědomují a představili mi jasné vize svých sborů do budoucnosti a také přesný plán vyhodnocení situace. Mým hlavním cílem cest po regionech je prodiskutovat současnou ekonomickou situaci, která je vážná v celé Evropě. Jsem velmi rád, že v Jižních Čechách se s touto situací snaží velmi pozitivně vypořádat. Celá návštěva proběhla ve velmi otevřeném a upřímném duchu a toho si vážím,“ uvedl ministr vnitra.

Ředitel Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Lubomír Bureš dále ministra vnitra informoval například o aktuálním stavu hasičské techniky. S krajským ředitelem Policie Jihočeského kraje se zase diskutovalo mj. o bezpečnostní situaci v kraji.

Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

Odkazy do noveho okna

Návštěva Krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje

Návštěva Krajského ředitelství Hasičskéh... 

Detailní náhled

Návštěva Krajského ředitelství Policie Jihočeského kraje

Návštěva Krajského ředitelství Policie J... 

Detailní náhled

Tisková konference

Tisková konference 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem