Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Úspěšný víkend sportovců Centra sportu MV

Medailovou žeň v několika sportovních odvětvích přinesl sportovcům Centra sportu MV právě uplynulý víkend. V Paříži na halovém mistrovství Evropy v atletice se splnil sen Petru Svobodovi, který triumfoval v závodě na 60 m překážek časem 7,49, čímž zaslouženě vybojoval kov nejcennější a mistrovský titul. 

V dalším úspěšném tažení v boji o medailové posty pokračovalo také družstvo žen na evropském šampionátu ve sportovní střelbě v italské Brescii. Trojice sportovkyň Centra sportu MV ve složení olympijská vítězka z Pekingu Kateřina Emmons a její kolegyně Pavla Kalná a Adéla Sýkorová získala bronzovou medaili za celkový výkon 1184 bodů ve střelbě ze vzduchové pušky. Na současně probíhajícím juniorském mistrovství Evropy zanechaly svou stopu i jejich mladší kolegyně Gabriela Vognarová a Aneta Brabcová, které svým podílem přispěly k  bronzu družstva juniorek ČR.
 
V nizozemském Heerenveenu o víkendu skončily závěrečné boje rychlobruslařů o konečné pořadí ve Světovém poháru. Sportovkyně Centra sportu Martina Sáblíková se svým výkonem na trati 3000 m popáté v řadě stala vítězkou celkového hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích a je to pro ni povzbuzujícím momentem pro nadcházející mistrovství světa na jednotlivých tratích v německém Inzellu, na kterém má startovat již v tomto týdnu. 
 
 

Pavel Novák
ředitel odboru tisku a PR

vytisknout  e-mailem