Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Sportovci Centra sportu MV opět ve světové špičce

Uplynulý víkend byl pro sportovce CS MV velmi úspěšný 

Martina Sáblíková po heroickém výkonu získala i přes pád na své oblíbené pětikilometrové trati bronzovou medaili na mistrovství světa ve víceboji v kanadském Calgary. Prokázala tak, že je skvělou bojovnicí. Odvetu o nadcházejícím víkendu při  světovém poháru v Salt Lake City si i přes bolestivě naraženou kyčel nenechá ujít.

 

Petra Kvitová potvrdila roli tenisové komety a vyhrála jeden z nejlepších tenisových turnajů sezony v Paříži, zejména skalp nové světové jedničky Kim Clijstersové je vzácností a velkým příslibem před dubnovým semifinálovým zápasem Fed cupu.

 

Michal Šlesingr zaútočil při severoamerické sérii biatlonového světového poháru na elitní desítku celkového hodnocení, což se mu i díky skvělému druhému místu ve sprintu povedlo. Čtvrtým místo ve stíhacím závodě pak jen potvrdil příslušnost ke světové elitě.

 

Judistka Lucie Chytrá překvapila vynikajícím třetím místem na světovém poháru v rakouském Oberwartu, kterým pokračuje v úspěšné snaze o splnění podmínek kvalifikace na Letní olympijské hry 2012 v Londýně.
 
 
Pavel Novák

ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem