Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zástupci Ministerstva vnitra předali Ceny za kvalitu a inovaci

Zpracování dynamického strategického plánu města Vsetína pomocí metody Balanced Scorecard nebo projekt Městského úřadu Prachatice nazvaný Poradní sbor zdravotně postižených a seniorů jako prostředek efektivní komunikace vedení města s veřejností. 

To jsou některé z projektů zaměřených na zvyšování kvality a efektivity služeb ve veřejné správě, které ve večerních hodinách, v úterý 8. února 2011, ocenil státní tajemník a náměstek ministra vnitra pro veřejnou správu, legislativu a archivnictví František Vavera.
 
Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2010, které zaštítil ministr vnitra Radek John, převzali vítězové v Chrudimském Divadle Karla Pippicha.
 
„Kvalita ve veřejné správě musí být. A my tady dnes nastavujeme určité mantinely a vize, jak kvalitu a efektivitu ve veřejné správě zvyšovat,“ uvedl mj. František Vavera poté, co pogratulovat vítězům.
 
Pro ocenění si během slavnostního večera přišli zástupci více než 20 měst, městských částí a krajských úřadů. Např. městský úřad v Hlučíně, Litoměřicích, Otrokovicích či Studénce. Uznání se dočkal také Krajský úřad Zlínského kraje za projekt Informační management.
 
Všichni ocenění dosáhli v minulém roce prokazatelnou kvalitu a dobré výsledky v organizaci práce, tedy zlepšení práce úřadu. 

Ceny, které představitelé ministerstva vnitra udělily během 7. Národní konference kvality ve veřejné správě, jsou určeny pro správní úřady, územně samosprávné celky a jejich úřady, sdružení a svazky obcí, které se aktivně zabývají zvyšování kvality své práce.

Další informace včetně seznamu všech oceněných nebo průběžného zpravodajství najdete na oficiálních stránkách konference.

Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

 

vytisknout  e-mailem