Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Začíná 7. národní konference kvality ve veřejné správě

Ministerstvo vnitra si Vás dovoluje pozvat na 7. národní konferenci kvality ve veřejné správě, která se uskuteční ve dnech 8. – 10. února 2011 ve východočeské Chrudimi. 

V sálech chrudimského muzea budou od úterý 8. února přednášet odborníci z Ministerstva vnitra, zahraničí či životního prostředí, zástupci obcí nebo Nejvyššího kontrolního úřadu.
 
Program konference je mj. zaměřen na představení dobrých praxí a nejmodernějších poznatků z oblasti managementu kvality ve veřejné správě.
 
Za Ministerstvo vnitra vystoupí např. státní tajemník a náměstek ministra vnitra pro veřejnou správu, legislativu a archivnictví František Vavera nebo ředitel odboru veřejné správy Robert Ledvinka.
 
Součástí konference je také slavnostní předání Cen Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2010. Cena je určena pro správní úřady, územně samosprávné celky a jejich úřady, sdružení a svazky obcí, které se aktivně zabývají zvyšováním kvality své práce.
 
Ceny předá 8. února večer ministr vnitra Radek John v chrudimském Divadle Karla Pippicha.
 
Konferenci pořádá Ministerstvo vnitra ve spolupráci s městem Chrudim, Pardubickým krajem a Radou kvality.
 
Datum konání: 8. – 10. února 2011
 
Místo konání: Regionální muzeum Chrudim, Široká 86
  
Další informace včetně programu najdete na internetových stránkách konference www.konference7q.cz. Na stránkách Ministerstva vnitra www.mvcr.cz najdete po dobu konání konference průběžné zpravodajství.
 
 
Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem