Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Inspekce ukončila akci „KOLEGA“

Úspěšným podáním návrhu na zahájení trestního stíhání policisty zařazeného na Krajském ředitelství Policie České republiky Pardubického kraje, Územním odboru Obvodního oddělení Ústí nad Orlicí ukončila Inspekce Policie České republiky akci s názvem Kolega. Policista je podezřelý ze spáchání přečinu krádeže. 

Příslušníci Inspekce Policie České republiky na základě vlastní operativní činnosti ve spolupráci s Krajským ředitelstvím Pardubického kraje prováděli šetření proti policistovi, který se ve třinácti případech dopustil odcizení finanční hotovosti. Tento policista v době od října loňského roku do začátku letošního února připravil své kolegy na pracovišti postupně o částku ve výši téměř 30.000,- Kč. Takto získané peníze použil pro vlastní potřebu.
 
Okresnímu státnímu zastupitelství v Hradci Králové byl podán návrh na zahájení trestního stíhání podezřelého policisty a státní zástupce jej akceptoval. Vedení Krajského ředitelství Policie České republiky Pardubického kraje bylo o protiprávním jednání svého podřízeného informováno.
 
 
Radka Sandorová
tisková mluvčí Inspekce Policie ČR

vytisknout  e-mailem