Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Inspekce ukončila akci "ŽAMPIÓN"

Inspekce policie ukončila akci "ŽAMPIÓN", při které zadržela policistku z Olomouce. Ta je podezřelá z toho, že s další osobou pěstovala marihuanu. Obě osoby jsou pak podezřelé z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami. 

 

Inspekce Policie České republiky ukončila akci ŽAMPIÓN zaměřenou na další případ pěstování a prodeje marihuany. Při této akci byla zadržena policistka Krajského ředitelství Policie České republiky Olomouckého kraje z Územního odboru Olomouc - Dopravní inspektorát a 1 civilní osoba. Policistka a civilní osoba jsou podezřelé z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, spáchaného ve spolupachatelství.

Obě osoby jsou podezřelé, že v průběhu letošního roku v bytě v Litovli přechovávaly a pěstovaly tzv. indoorovým způsobem rostliny marihuany. Podezřelá civilní osoba navíc tuto látku v usušeném stavu v desítkách případů, prodával různým uživatelům v Olomouckém kraji.

Okresnímu státnímu zastupitelství v Olomouci byl podán návrh na zahájení trestního stíhání podezřelých osob, státní zástupce návrh akceptoval a zahájil trestní stíhání. Vedení Krajského ředitelství Policie České republiky Olomouckého kraje bylo vyrozuměno o zadržení své podřízení policistky.

  

pplk.. Mgr. Martina Lídlová
tisková mluvčí
tel.č. 603 190 937

  

vytisknout  e-mailem